Privatumo Politika

Privatumo Politika

Privatumo Politika

„Precizika Metal“ gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą.

Lankantis svetainėje https://pmetal.lt slapukai yra saugomi vartotojo kompiuteryje ar kitame įrenginyje. Jie yra skirti užtikrinti tinkamą visų svetainės funkcijų vykdymą. Svetainėje lankytojui pateikiama informaciją apie slapukų naudojimą ir apsilankymo pradžioje prašoma sutikimo.

„Precizika Metal“ pasilieka teisę analizuoti vartotojų elgseną, pirkimą ir kitą veiklą svetainėje naudodamasi „Google Analytics“ ir kitomis priemonėmis. Tai leidžia vartotojams pateikti tinkamiausius pasiūlymus ir dar labiau patobulinti interneto svetainės naudojimą. „Precizika Metal“ šios informacijos atskirai nesaugo. Informaciją apie „Google“ privatumo politiką galite rasti čia.

Kiekvienas lankytojas gali kreiptis į „Precizika Metal“ dėl netikslių duomenų ir įmonė įsipareigoja juos ištaisyti. Tai galima padaryti susisiekus toliau nurodytais būdais.

Kiekvienas lankytojas turi teisę atšaukti duotą sutikimą.

Asmens duomenys bus renkami ir tvarkomi šiais tikslais:

  •  prekių užsakymų apdorojimas;
  •  palaikyti ryšius su klientais;
  •  komercinių dokumentų, tokių kaip sąskaitos faktūros, išrašymas;
  •  kitų sutartinių įsipareigojimų vykdymas;
  •  palaikyti ryšį su klientais dėl paslaugų ir prekių teikimo;
  •  tiesioginės rinkodaros tikslais.

Kiekvienas klientas, kuris susisiekia su mumis žemiau pateiktais būdais, gali gauti išsamią informaciją apie „Precizika Metal“ tvarkomus asmens duomenis.

Kiekvienas klientas turi teisę prašyti ištrinti savo duomenis, saugomus „Precizika Metal“ sistemoje.

Pirkimo duomenys saugomi mažiausiai 5 metus.

„Precizika Metal“ turi teisę statistiniais tikslais analizuoti beasmenius klientų ir jų pirkinių duomenis.

„Precizika Metal“ įsipareigoja imtis visų priemonių tinkamai apsaugoti savo klientų asmeninę informaciją. „Precizika Metal“ įsipareigoja naudoti savo klientų asmeninę informaciją tik Privatumo politikoje nustatytais tikslais, tačiau pasilieka teisę perduoti lankytojų informaciją tretiesiems asmenims tik pagal Lietuvos ir ES įstatymus.

Kilus abejonėms dėl to, kad „Precizika Metal“ pažeidžia duomenų apsaugos teisės aktuose nustatytus duomenų apsaugos reikalavimus, susisiekite su mumis žemiau nurodytais būdais ir mes dėsime visas pastangas, kad išsklaidytume abejones ir ištaisytume visas klaidas.

PRIVATUMO POLITIKOS TAIKYMAS

Privatumo politika taikoma kiekvienam svetainės lankytojui bet kuriuo jų apsilankymo metu. „Precizika Metal“ pasilieka teisę keisti privatumo politiką be atskiro išankstinio įspėjimo. „Precizika Metal“ savo tinklalapyje informuos lankytojus apie privatumo politikos pakeitimus, tačiau klientai kiekvieną kartą lankydamiesi svetainėje privalo patikrinti privatumo politiką ir laikytis jos nuostatų.

KONTAKTAI

Jei turite klausimų, susijusių su privatumo politika, susisiekite:

“Precizika Metal”

Kiemelių g. 16B, LT-09108 Maišiagala

Telefonas: +370 698 31396

info@pmetal.lt